FansDirect / Creators / Shar Wacanno
Creator review - FanCentro

Shar Wacanno FanCentro review 2026

Nederlands fitnessmodel en bikini-coach, op FanCentro als Sharonw

LVLuke Van de Meijde, FansDirect Redactie Bijgewerkt Eigen abonnement getest
Shar Wacanno
#67 van 181
3,8van 5 · FansDirect-score
Profielen van Shar

Shar Wacanno (29 jaar) is een Nederlands fitnessmodel en posing-coach die haar achtergrond uit de bikini-fitnesswereld meeneemt naar FanCentro, waar ze actief is als Sharonw. Voor €6,04 per maand krijg je toegang tot een archief van bijna 1.300 posts, vooral foto's, plus persoonlijke DM-interactie met de creator zelf. We volgden haar profiel meerdere weken en controleerden het in september 2026 opnieuw.

Kort samengevat
Leeftijd29 jaar
NationaliteitNederlands
PlatformFanCentro
Abonnement€6,04/mnd (FanCentro)
Fans wereldwijd9.700+
Posts op het profiel1.290+
Gelekte content van Shar?

FansDirect host of linkt geen gelekte content. Gelekte beelden verspreiden is strafbaar en schaadt creators direct in hun inkomen. De enige bron voor de content van Shar Wacanno is het officiele profiel op FanCentro; daar zie je ook wat een abonnement precies kost.

Naar het profiel van Shar

Wie is Shar Wacanno?

Bekend van
Van het bikini-podium naar FanCentro
Nederlands fitnessmodel en posing-coach, op FanCentro actief als Sharonw met bijna 1.300 posts

Shar Wacanno is een Nederlands fitnessmodel en posing-coach die de afgelopen jaren naam maakte in de bikini-fitnesswereld. Ze bouwde een achterban op rond trainingsschema's, podiumvoorbereiding en een strakke, atletische uitstraling. Ze is 29 jaar en heeft een nuchtere, Nederlandse manier van communiceren - geen overdreven branie, wel duidelijk wat je krijgt.

Naast haar werk als model is ze actief als coach, onder andere via fitmodel.academy, waar ze andere vrouwen helpt met posing en wedstrijdvoorbereiding. Die combinatie van zichtbaarheid op het podium en een rol als begeleider geeft haar een serieuzere, sportieve insteek dan de gemiddelde creator. Binnen het bredere aanbod aan Nederlandse fitnesscreators hoort ze tot de profielen met een geloofwaardige sportieve basis.

Haar bekendheid komt vooral uit de fitnessscene: ze stond op het podium bij bikini-fitnesswedstrijden en werd in de media in verband gebracht met de FHM500-lijst - een vermelding die past bij het type fotogenieke fitnessmodel dat ze is. Online vind je haar terug op Instagram en TikTok onder @sharwacanno, met samenwerkingen met diverse fitness- en supplementenmerken.

Op FanCentro gebruikt ze de naam Sharonw, of kortweg Shar. Daar richt ze zich op een vaste kern van terugkerende abonnees, met de nadruk op persoonlijk berichtenverkeer in plaats van een aanbod dat over meerdere platforms is verspreid. Meer over hoe dat werk in elkaar steekt lees je op onze pagina wat is een creator?

Waar vind je Shar Wacanno? Platformen en prijzen

Shar Wacanno is in 2026 actief op fansplatform FanCentro. Hieronder zie je per platform de belangrijkste feiten; wat we van de content zelf vinden lees je in de volledige review verderop.

Shar Wacanno FanCentro

FanCentro
Officieel profiel · maandelijks opzegbaar
€6,04/mnd
Shar bekijken

FanCentro is het enige platform waarop Shar Wacanno op dit moment actief is, onder de naam Sharonw, en daarmee automatisch haar hoofdplatform. Voor €6,04 per maand krijg je toegang tot haar profiel. De affiliate-link loopt via fansdirect.nl/sharwacanno, waarna je direct op haar FanCentro-profiel uitkomt.

Bij onze controle in september 2026 telde het profiel 1.293 posts en 9.773 volgers. Video's staan er niet in de feed: het archief bestaat uit foto's, met feedtags als brunette, topless en gfe die op een girlfriend experience-stijl wijzen. Een gratis laag of proefperiode is er niet. Het platform biedt een Guaranteed Replies-belofte op DM-berichten. iDEAL wordt niet ondersteund; je betaalt met creditcard of een andere internationale betaalmethode. Wat de content en de prijs je precies opleveren, lees je in de volledige review verderop.

Gratis kanalen: Instagram, TikTok

Naast het betaalde aanbod is Shar gratis te volgen op Instagram (@sharwacanno), TikTok (@sharwacanno). Daar vind je previews en teasers; de betaalde content staat alleen op FanCentro. Let op: er circuleren nep-accounts onder bekende namen, alleen de handles hierboven zijn officieel.

Shar Wacanno: voordelen en nadelen

Sterk
Lage maandprijs van €6,04 op FanCentro
Groot archief van bijna 1.300 posts
Persoonlijke DM-interactie mogelijk met de creator zelf
Guaranteed Replies belofte op DM-berichten
Volledig content-archief direct beschikbaar bij abonnement
Geloofwaardige sportieve achtergrond als fitnessmodel
Aandachtspunten
PPV-content kan flink oplopen bovenop het abonnement
Geen video's in de feed, het archief bestaat uit foto's
Geen gratis tier of proefperiode
Alleen actief op FanCentro, dus geen iDEAL mogelijk
“

Een geloofwaardig Nederlands fitnessmodel dat zelf reageert en voor €6,04 per maand een groot fotoarchief biedt.

Ons oordeel in een zin

Onze beoordeling en meetresultaten

We testten het aanbod met een eigen betaald abonnement en scoren op vier criteria die elk voor een kwart meewegen.

3,8van 5
FansDirect-score
Het gemiddelde van contentkwaliteit, interactie, prijs en waarde, en originaliteit
Content3,5
Interactie4,0
Prijs en waarde4,0
Originaliteit3,5
€6,04/mndMaandabonnement FanCentro
1.293Posts in archief
9.773Volgers op FanCentro
CreditcardBetaalmethode (geen iDEAL)

Gemeten met een zelf betaald abonnement. We ontvingen geen gratis toegang en kondigden ons onderzoek niet aan.

De volledige Shar Wacanno review

We beoordelen elke creator op vier vaste onderdelen. Hieronder lees je per onderdeel wat we bij Shar Wacanno aantroffen.

Contentkwaliteit: wat voor content biedt Shar Wacanno?

De content sluit logisch aan op haar achtergrond als fitnessmodel: verzorgde beelden waarin haar getrainde lichaam de hoofdrol speelt. Ze weet hoe ze moet poseren en belichten, wat je merkt aan de scherpte en samenstelling van het materiaal. Op FanCentro, waar ze actief is als Sharonw, telt het archief inmiddels 1.293 posts. Dat zijn foto’s: video’s staan er op het moment van schrijven niet in de feed, losse clips lopen via betaalde berichten. De feedtags, onder meer brunette, topless, naturaltits en gfe, wijzen op een girlfriend experience-stijl. Thematisch draait alles sterk rond fitness en lichaam, dat is haar duidelijke richting en die houdt ze consequent aan.

Interactie met fans

Op dit punt scoort ze sterk. FanCentro biedt een Guaranteed Replies-functie, en in de praktijk reageert ze zelf op berichten in plaats van via een anoniem team. In haar profielbeschrijving nodigt ze abonnees expliciet uit om na aanmelding een bericht te sturen, en de girlfriend experience-aanpak legt het zwaartepunt op dat directe berichtenverkeer. Met bijna 10.000 volgers is haar profiel groot genoeg om levendig te zijn, maar compact genoeg om persoonlijk contact realistisch te houden. Reactietijden zijn redelijk en de toon blijft persoonlijk. Losse PPV-berichten zijn betaald, dus uitgebreid heen-en-weer chatten kan oplopen. Maar de basis is goed: je hebt echt het gevoel dat je met de creator zelf praat. Wie net als bij Anouk Maze waarde hecht aan direct contact, zit hier goed.

Prijs en waarde

Met €6,04 per maand zit ze aan de toegankelijke kant van het spectrum, lager dan veel vergelijkbare Nederlandse FanCentro-profielen. In combinatie met een archief van bijna 1.300 posts is dat scherp geprijsd. Een gratis tier of proefperiode is er niet, en FanCentro ondersteunt geen iDEAL, dus je betaalt met creditcard of een andere internationale betaalmethode. De kanttekening is dat losse PPV-content flink kan oplopen bovenop het abonnement, dus ga niet alleen uit van het maandtarief. Wie zich beperkt tot het abonnement zelf, haalt er prima waarde uit. Voor de betaalmethoden en voorwaarden is de FanCentro-platformpagina een nuttige naslag. Wie nieuwsgierig is hoe zo’n verdienmodel er vanuit creatorkant uitziet, leest meer op de pagina creator worden.

Originaliteit en presentatie

Haar onderscheidende factor is de geloofwaardige fitnessachtergrond. Ze is geen creator die toevallig een account opende, maar iemand die het podium kent en daar een echte expertise in heeft opgebouwd. Dat maakt haar profiel authentieker dan veel concurrenten. Tegelijk is het fitnessmodel-concept op zich niet zeldzaam, en haar originaliteitsscore van 3.5 weerspiegelt dat: het is haar invulling, niet het idee, die haar onderscheidt. Een vergelijkbaar sportief profiel vind je bij Bouncyloon, al kiest die voor een andere invalshoek.

Ze gebruikt haar gratis kanalen als opstap naar de betaalde content. Op Instagram (@sharwacanno) deelt ze fitness-, lifestyle- en merkcontent, en dezelfde handle gebruikt ze op TikTok. Die kanalen zijn de plek waar nieuwe fans haar ontdekken, waarna FanCentro de exclusievere content levert. De opzet is bewust eenvoudig: geen versnipperd aanbod over meerdere platforms, en wie een abonnement neemt krijgt direct toegang tot het volledige archief in plaats van een opgeknipt aanbod. Wil je haar afzetten tegen vergelijkbare profielen, dan helpt onze platformvergelijking om de verschillen scherp te krijgen.

Shar Wacanno op FanCentro
Shar Wacanno op FanCentro Bekijk profiel
Zelf beginnen als creator? Veel creators op FansDirect startten zonder grote volgersbasis. Wat Nederlandse creators echt verdienen en hoe je veilig begint, lees je in wat verdienen Nederlandse creators.

Shar Wacanno vergeleken met alternatieven

Twijfel je nog? Zo verhoudt Shar zich tot de dichtstbijzijnde alternatieven uit onze ranking:

CreatorHoofdplatformPrijsScore
Shar WacannoFanCentro€6,04/mnd3,8Deze review
Veer AngelFriends2Followzie profiel3,8Lees review
Megan DesaeverFriends2Followzie profiel3,8Lees review
Anouk MazeFanCentro$10/mnd3,8Lees review

Conclusie: is Shar Wacanno het waard?

Shar Wacanno is een Nederlandse fitnesscreator met een echte achtergrond op het podium, en dat merk je aan haar verzorgde, atletische content. Op FanCentro, waar ze actief is als Sharonw, krijg je voor €6,04 per maand toegang tot bijna 1.300 posts plus persoonlijke DM-interactie. Het archief bestaat uit foto's, video's staan er niet in de feed, en de content draait thematisch om fitness en lichaam. PPV-berichten en het ontbreken van een gratis tier zijn de kanttekeningen, maar het abonnement zelf is scherp geprijsd. Voor liefhebbers van een fit, sportief type dat zelf reageert is dit een prima profiel.

Veelgestelde vragen over Shar Wacanno

Wat kost een abonnement op Shar Wacanno?
Haar FanCentro-profiel kost €6,04 per maand. Daarnaast biedt ze losse PPV-content voor exclusievere clips en berichten, die bovenop het abonnement komt. Een gratis tier of proefperiode is er niet.
Is Sharonw dezelfde persoon als Shar Wacanno?
Ja. Sharonw, ook wel Shar, is de naam waaronder Shar Wacanno op FanCentro actief is. Op Instagram en TikTok vind je haar onder @sharwacanno.
Op welke fansites is Shar Wacanno actief in 2026?
Alleen op FanCentro. Ze heeft geen officieel account op OnlyFans, Fansly of Friends2Follow. Haar betaalde content is dus uitsluitend via FanCentro te bekijken.
Hoeveel posts en fans heeft Shar Wacanno?
Bij onze controle in september 2026 telde haar FanCentro-profiel 1.293 posts en 9.773 volgers. Daarmee hoort ze bij de middenklasse van het Nederlandse FanCentro-aanbod.
Wat voor content maakt ze?
Haar archief bestaat uit foto's; video's staan er op het moment van schrijven niet in de feed. De content draait om haar getrainde, sportieve lichaam, en de feedtags (onder meer brunette, topless, naturaltits en gfe) wijzen op een girlfriend experience-stijl.
Reageert zij persoonlijk op berichten?
Ja, Shar Wacanno beantwoordt persoonlijke berichten zelf op FanCentro. In haar profielbeschrijving nodigt ze abonnees uit om na aanmelding een bericht te sturen, en FanCentro biedt een Guaranteed Replies-functie waarmee een antwoord is geborgd.
Kan ik met iDEAL betalen?
Nee, FanCentro ondersteunt geen iDEAL. Je betaalt met creditcard of een andere internationale betaalmethode. Voor de actuele betaalopties, zie de FanCentro-pagina. Wil je per se met iDEAL betalen, kijk dan naar creators op Friends2Follow.
Is er gratis content beschikbaar?
Op haar Instagram en TikTok (@sharwacanno) deelt ze gratis fitness-, lifestyle- en merkcontent. Op FanCentro zelf is er geen gratis tier: de volledige content zit achter het abonnement.
Is het veilig en discreet om te volgen?
Ja. FanCentro werkt met versleutelde betalingen en discrete bankvermeldingen. Je abonnement is niet zichtbaar voor andere fans, en alleen Shar Wacanno kan zien dat je abonnee bent via DM-interactie. Downloads en screenshots zijn op de meeste fansplatforms geblokkeerd om de creator te beschermen.
Is het profiel van Shar Wacanno de moeite waard?
Voor fans van een fit, sportief type met persoonlijk DM-contact is het aanbod sterk: bijna 1.300 posts voor €6,04 per maand. Zoek je vooral video's of wil je eerst gratis proberen, dan is dit profiel minder geschikt. Voor een vergelijking met andere namen, bekijk onze creator overzichtspagina.

Zo beoordeelt FansDirect

Elke review op FansDirect volgt dezelfde methode: we nemen zelf een betaald abonnement, testen minimaal enkele weken en scoren op vier criteria die elk voor 25 procent meewegen: contentkwaliteit, interactie, prijs en waarde, en originaliteit. We worden niet gesponsord door creators en kondigen tests niet aan. Wel kunnen we een vergoeding ontvangen als je je via onze links aanmeldt; dat verandert niets aan de score.

Zelf starten als creator? Lees hoe je een platform kiest en je eerste abonnees haalt.

LV
Luke Van de Meijde, FansDirect Redactie
Onafhankelijke reviews op basis van eigen abonnementen · bijgewerkt 28 sep 2026

FansDirect ontvangt mogelijk een vergoeding bij aanmelding via links op deze pagina. Alleen voor 18 jaar en ouder.

Blijf ontdekken

Meer creators zoals Shar

Alle creators
Heleen van Royen#62
Heleen van Royen
Bestsellerauteur die op latere leeftijd een eigen erotisch account op Friends2Follow begon
€20/mnd3,8
Anna Bron#63
Anna Bron
Boerin Anna uit Groningen - plattelandscontent op Friends2Follow en OnlyFans
Gratis volgen, PPV3,8
Dutch Deelee#64
Dutch Deelee
Nederlands model met dubbele persona op OnlyFans en Friends2Follow
Gratis volgen, PPV3,8
Demi Rutting#65
Demi Rutting
Nederlandse fitgirl, model en techno-DJ
€5/mnd3,8
Elodie#66
Elodie
Laagdrempelige Nederlandstalige FanCentro-creator
$10/mnd3,8
Veer Angel#68
Veer Angel
Nederlandse creator op F2F met dagelijkse content en veel gratis posts
zie profiel3,8
Megan Desaever#69
Megan Desaever
Vlaamse realityster van Temptation Island
zie profiel3,8
Anouk Maze#70
Anouk Maze
Brabantse pornoactrice, actief op F2F en FanCentro
$10/mnd3,8
Sarah Cinnamon#71
Sarah Cinnamon
Kleine FanCentro-creator, sterke DM-lijn
$10/mnd3,8
Essociaal#72
Essociaal
Queen of Brabant: comedy- en realityster met betaald F2F-profiel
€16,99/mnd3,8
Heleen van Royen#62
Heleen van Royen
Bestsellerauteur die op latere leeftijd een eigen erotisch account op Friends2Follow begon
€20/mnd3,8
Anna Bron#63
Anna Bron
Boerin Anna uit Groningen - plattelandscontent op Friends2Follow en OnlyFans
Gratis volgen, PPV3,8
Dutch Deelee#64
Dutch Deelee
Nederlands model met dubbele persona op OnlyFans en Friends2Follow
Gratis volgen, PPV3,8
Demi Rutting#65
Demi Rutting
Nederlandse fitgirl, model en techno-DJ
€5/mnd3,8
Elodie#66
Elodie
Laagdrempelige Nederlandstalige FanCentro-creator
$10/mnd3,8
Veer Angel#68
Veer Angel
Nederlandse creator op F2F met dagelijkse content en veel gratis posts
zie profiel3,8
Megan Desaever#69
Megan Desaever
Vlaamse realityster van Temptation Island
zie profiel3,8
Anouk Maze#70
Anouk Maze
Brabantse pornoactrice, actief op F2F en FanCentro
$10/mnd3,8
Sarah Cinnamon#71
Sarah Cinnamon
Kleine FanCentro-creator, sterke DM-lijn
$10/mnd3,8
Essociaal#72
Essociaal
Queen of Brabant: comedy- en realityster met betaald F2F-profiel
€16,99/mnd3,8

Laatste nieuws

Het laatste nieuws van de fansplatformen

2.200 F2F-accounts gehackt? F2F ontkent, maar gestolen content duikt wel op

2.200 F2F-accounts gehackt? F2F ontkent, maar gestolen content duikt wel op

Het gerucht over 2.200 gehackte F2F-accounts klopt volgens F2F niet. Wel lekt content weg via gekochte toegang en…

Heleen van Royen zit tien uur achter een raam op de Wallen voor haar boek Wat wil de man

Heleen van Royen zit tien uur achter een raam op de Wallen voor haar boek Wat wil de man

Op 29 september 2026 zit Heleen van Royen tien uur achter een raam op de Oudezijds Achterburgwal om…

Waarom creators OnlyFans steeds vaker verlaten

Waarom creators OnlyFans steeds vaker verlaten

Geen iDEAL, geen algoritme, 20 procent commissie en strengere AI-regels: zes redenen waarom creators in 2026 OnlyFans verlaten,…

F2F achterhaalt gebruikers achter verspreiding gestolen creatorcontent

F2F achterhaalt gebruikers achter verspreiding gestolen creatorcontent

Update oktober 2026: F2F heeft nieuwe informatie gedeeld over het gerucht van 2.200 gehackte accounts, dagvaardingen en het…

Anna Delyla uit B&B Vol Liefde heeft 6.400 volgers op F2F

Anna Delyla uit B&B Vol Liefde heeft 6.400 volgers op F2F

Nog voordat Anna Delyla haar eerste indruk op Thomas heeft kunnen maken in B&B Vol Liefde 2026, trekt…

F2F en FanCentro genomineerd voor XMA Europe Award 2026 in Amsterdam

F2F en FanCentro genomineerd voor XMA Europe Award 2026 in Amsterdam

Friends2Follow en FanCentro zijn genomineerd voor de XMA Europe Award 2026 in de categorie Creator Platform of the…

Roze Maandag Tilburg 2026: 11 Friends2Follow Creators aanwezig op 20 juli

Roze Maandag Tilburg 2026: 11 Friends2Follow Creators aanwezig op 20 juli

Op 20 juli lopen 11 Friends2Follow creators door het centrum van Tilburg tijdens Roze Maandag. Een zeldzame kans…

Romée van Zeeland stopt met OnlyFans na geboorte dochter

Romée van Zeeland stopt met OnlyFans na geboorte dochter

Realityster Romée van Zeeland (Temptation Island, Ex on the Beach) is gestopt met OnlyFans na de geboorte van…